Зайцівська гімназія-філія Кислянського ліцею Зайцівської сільської ради

 

Пам"ять про Чорнобиль жива...

Apr 26, 2016
26 квітня 1986р. увійшло чорним днем в історію України, коли Чорнобиль став відомим усьому світу. У нашій школі також в цей день пройшла лінійка пам'яті, на якій учні вшанували пам'ять тих, кого сьогодні немає з нами, хто ціною свого життя оплатив шанс на майбутнє мільйонів. Їх було 28 - пожежників Чорнобиля, що першими вступили в боротьбу з атомною стихією, що прийняли на себе смертоносне дихання реактора: Володимир Правик, Віктор Кібенок, Леонід Телятников, Микола Ващук, Василь Ігнатенко, Володимир Тишура, Микола Титенок, Борис Алішаєв, Іван Бутрименко, Михайло Головненко, Анатолій Хахаров, Степан Комар, Андрій Король, Михайло Крисько, Віктор Легун, Сергій Легун, Анатолій Найдюк, Микола Нечипоренко, Володимир Палачега, Олександр Петровський, Петро Пивоваров, Андрій Половинкін, Володимир Олександрович Прищепа, Володимир Іванович Прищепа, Микола Руденюк, Григорій Хмель, Іван Шаврей, Леонід Шаврей. Їх подвиг рівний великим епохальним подіям в ім'я світу і людей всієї планети. Вони врятували, вони заступили собою всіх нас. Шестеро з них - ціною свого життя: два командири Володимир Правик та Віктор Кібенок, чотири сержанти Микола Ващук, Василь Ігнатенко, Микола Титенок та Володимир Тишура після чорнобильської катастрофи та лікування в Росії залишились лежати у Московській землі вічно. Чорнобиль - це муки і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль...

26 квітня 1986р. увійшло чорним днем в історію України, коли Чорнобиль став відомим усьому світу.
   У нашій школі також в цей день пройшла лінійка пам'яті, на якій учні вшанували пам'ять тих, кого сьогодні немає з нами, хто ціною свого життя оплатив шанс на майбутнє мільйонів. 
    Їх було 28 - пожежників Чорнобиля, що першими вступили в боротьбу з атомною стихією, що прийняли на себе смертоносне дихання реактора: Володимир Правик, Віктор Кібенок, Леонід Телятников, Микола Ващук, Василь Ігнатенко, Володимир Тишура, Микола Титенок, Борис Алішаєв, Іван Бутрименко, Михайло Головненко, Анатолій Хахаров, Степан Комар, Андрій Король, Михайло Крисько, Віктор Легун, Сергій Легун, Анатолій Найдюк, Микола Нечипоренко, Володимир Палачега, Олександр Петровський, Петро Пивоваров, Андрій Половинкін, Володимир Олександрович Прищепа, Володимир Іванович Прищепа, Микола Руденюк, Григорій Хмель, Іван Шаврей, Леонід Шаврей. Їх подвиг рівний  великим епохальним подіям в ім'я світу і людей всієї планети. Вони врятували, вони заступили собою всіх нас. Шестеро з них - ціною свого життя: два командири Володимир Правик та Віктор Кібенок, чотири сержанти Микола Ващук, Василь Ігнатенко, Микола Титенок та Володимир Тишура після чорнобильської катастрофи та лікування в Росії залишились лежати у Московській землі вічно.
    Чорнобиль - це муки і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль...